O NAS

KASIA_2KATARYNKA pankarola jest połączeniem pasji i profesjonalizmu, wyrażanych poprzez różne aspekty twórczości wizualnej. Jest autorskim projektem w wyjątkowy sposób łączącym w sobie takie dziedziny jak fotografia, malarstwo, design, rękodzieło i koncepcje wizualne w przestrzeni. Wykształcenie plastyczne a także wieloletnie doświadczenie, sprawia, że potrafimy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających, wciąż rozwijając swoją ofertę o nowe pomysły.IKO_2

Cechuje nas przede wszystkim indywidualne nastawienie do potrzeb klienta. Tworzymy koncepcje wizualne i projektowe, które pozwalają w oryginalny sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Tworzymy własne autorskie produkty jak np. retro-monidła wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów szukających oryginalnych prezentów czy pamiątek.

Współpracujemy z lokalnymi artystami oraz ośrodkami turystycznymi, stale obserwując trendy oraz szukając nowych pomysłów. Zaufali nam twórcy najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć Bieszczadzkich jak Browar URSA MAIOR czy Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. Specjalizujemy się przede wszystkim w fotografii dziecięcej, rodzinnej i portretowej, zarówno w warunkach studyjnych jak i plenerowych.

Znajdziesz nas w sieci, pod telefonem lub w Galerii BIESZCZADZKIEJ w Zagórzu przy ulicy Wolności 25.
Zapraszamy